O firmie

RGB to profesjonalna firma, której specjalność to dostawa i montaż drzwi na obiektach. Posiadamy również bardzo dobrą ofertę na panele laminowane i drewniane. Uzupełnieniem naszej oferty są bramy oraz okna drewniane. W profesjonalny sposób doradzamy, planujemy i organizujemy dostawę i montaż zarówno stolarki / ślusarki otworowej jak i podłóg. To wszystko zgodnie z projektem, oczekiwaniami Inwestora oraz potrzebami Generalnego Wykonawcy.

Firmę RGB tworzą ludzie, którzy funkcjonują od wielu lat w branży budowlanej. Obsługując obiekty budowlane przez tak długi okres czasu, zyskaliśmy cenną wiedzę, niezależnie czy były to przedsięwzięcia komercyjne czy budżetowe. Wyszkolona kadra RGB osobiście angażuje się w wykonanie każdego realizowanego projektu, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie.

Rynek oferuje wiele rozwiązań, dlatego oferta firmy RGB w ramach jednego asortymentu jest bardzo szeroka. Dzięki czemu możliwe jest zawsze znalezienie optymalnego rozwiązania na każdy obiekt. Wiemy też jak ważne przy realizacji inwestycji są terminowość i dokładność, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami mającymi w swojej ofercie solidne i niezawodne produkty. Dysponujemy solidnymi ekipami montażowymi, które przez lata współpracy z nami nauczyły się, jakie na obiektach są oczekiwania od ekip montażowych.

Naszym atutem jest ogromna wiedza techniczna oraz długoletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie w optymalny sposób doradzić wybór rozwiązań i produktów, oraz profesjonalnie przeprowadzić proces dostawy i montażu na obiekcie. Jesteśmy wiarygodnym partnerem i stawiamy na dobre, długoterminowe relacje z naszymi kontrahentami.