Kontakt

RGB to profesjonalna firma specjalizującą się w zaopatrzeniu budów w materiały wykończeniowe takie jak drzwi, podłogi, bramy, okna. W profesjonalny sposób doradzamy, planujemy i organizujemy dostawę oraz montaż zarówno stolarki jak i ślusarki otworowej.

Dane firmy

RGB Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Obrońców Poczty
Gdańskiej 15b/2-3
52-204 Wrocław

NIP: 8992741317
Regon: 022065726
KRS: 0000540674

Dział handlowy

Magdalena Machel
Product Manager
tel. 885-500-064
m.machel@rgb.info.pl

Sekretariat

Alina Klimek
Asystent Zarządu
tel. 78-435-35-12
poczta@rgb.info.pl

Zarząd

Waldemar Drożdżalski
Prezes Zarządu
tel. 885-550-570
w.drozdzalski@rgb.info.pl

Managerowie ds. Inwestycji

dolnośląskie

Krzysztof Dański
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-061
k.danski@rgb.info.pl

lubelskie

Paweł Matysek
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-583
p.matysek@rgb.info.pl

lubuskie

Tomasz Urlik
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-885-581
t.urlik@rgb.info.pl

małopolskie

Tomasz Samela
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-062
t.samela@rgb.info.pl

mazowieckie

Jarosław Darmofalski
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-046
j.darmofalski@rgb.info.pl

opolskie

Krzysztof Dański
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-061
k.danski@rgb.info.pl

podkarpackie

Tomasz Samela
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-062
t.samela@rgb.info.pl

śląskie

Barbara Babel
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-063
b.babel@rgb.info.pl

świętokrzyskie

Paweł Matysek
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-500-583
p.matysek@rgb.info.pl

wielkopolskie

Tomasz Urlik
Manager ds. Inwestycji
tel. 885-885-581
t.urlik@rgb.info.pl